niedziela, 23 grudnia 2012

WESOŁYCH ŚWIĄT! su šv. Kalėdom!Moi drodzy,

już pewnie nie zdążę złożyć Wam odzielnych życzeń świątecznych na YouTubie więc postanowiłam, że między pakowaniem, pieczeniem i sprzątaniem usiądę na chwilkę i napiszę kilka słów.

Jest mi niezmiernie miło, że liczba osób do której się zwracam jest tak magiczna! Prawie 4400 osób na YT, ponad 320 na Blogerze,ponad 600 na Twiterze o instgramie już nie wspominając! Ja taka mała, szalona osóbka mam możliwość trafić do tylu mądrych, przepięknych osób jakimi jesteście Wy! Dziękuję za MEGA MOTYWACJĘ którą dostaję przez dziesiątki wiadomości prywatnych oraz emaili. Nawet nie wiecie jak się cieszę czytając każdy komentarz :) Arunas może to tylko potwierdzić.
Wiem, nie było mnie długo na YT, ale Wy wiecie co sie działo ostatnio w moim życiu. Na szczęście prawie wszystko mamy za sobą i teraz czekamy na 28.12 na 12 godzinę kiedy to oddam kluczyki o od mieszkania i pojadę w ''nowe'' życie.

Z okazji zbliżających się św. Bożego Narodzenia, chciałabym życzyć Wam przede wszystkim zdrowia i pięknego czasu z rodziną. Abyście w spokoju uśiedli przy świątecznym stole i wszystkie troski zostały za Wami. Nie ma nic ważniejszego niż kilka wspólnie spędzonych chwil razem w gronie rodziny. Dzieląc się opłatkiem pomyślcie o tych którzy ten wigilijny wieczór będą spędzali sami, w pracy bądz daleko od domu rodzinnego.

Życzę aby nadchodzący rok 2013 był zdrowy, troszkę szalony, pełen pozytywnych niespodzianek i beztroskich nocy! 

Całuję,
pozdrawiam,
wasza szavka i Arunas

ho-ho-ho 
<3

7 komentarzy:

 1. Sylwia jesteś niesamowicie pozytywną osobą, która dodaje mi Twojej oglądaczce i czytelniczce dużo pozytywnej energii.
  Niech "nowe życie" będzie przynajmniej dwa razy lepsze niż stare. Uściski :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochana, Tobie również zdrowych, pogodnych Świąt! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. dla Ciebie również wesołych świąt Szavko :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochana Tobie jak i Arunas życzę wszystkiego co najlepsze,samych cudownych chwil,wzajemnego dopełniania się w Nowym Roku:) i Wesołych Świąt w zdrowiu,spokoju,radości i wspólnej celebracji:*

  OdpowiedzUsuń
 5. Szavko...zycze Tobie wesolych i spokojnych swiat...oraz wszystiego najlepszego w nadchodzacym roku...powodzenia i odpoczywaj po przeprowadzce

  OdpowiedzUsuń